Menu
Sepetiniz

Manyetik Tablet Seti

M.E.B. müfredatına uygun, tek ve grup çalışmalarına elverişli eğlenceli eğitim aracıÇocukların alfabeyi ve kelimeleri öğrenmesine katkı sağlar ve eğlenceli vakit geçirmesine yardımcı olur.98 parçadan oluşur.29 adet manyetik büyük ses (harf) 29 adet manyetik küçük ses (harf)  29 adet manyetik resimli kart  1 adet silinebilen yazı kalemi  Alfabeyi öğrenmeye yönelik eğitici oyunlar içeren aktivite kılavuzu.Kutu ölçüsü : 25 x 21 x 6 cmYaş Grubu :3 yaş ve üzeri..
45,00TL
M.E.B. müfredatına uygun, tek ve grup çalışmalarına elverişli eğlenceli eğitim aracıÇocukların ingilizce alfabeyi ve kelimeleri öğrenmesine katkı sağlar ve eğlenceli vakit geçirmesine yardımcı olur.98 parçadan oluşur26 adet manyetik büyük harf26 adet manyetik küçük harf26 adet manyetik resim kartı.1 adet silinebilir yazı kalemi.İngilizce Alfabeyi öğrenmeye yönelik eğitici oyunlar içeren aktivite kılavuzu. Kutu ölçüsü : 25 x 21 x 6 cmYaş grubu :3 yaş ve üzeri..
45,00TL
M.E.B. müfredatına uygun, tek ve grup çalışmalarına elverişli eğlenceli eğitim aracıÇocukların sayılar ve şekilleri öğrenmesine katkı sağlayarak eğlenceli vakit geçirmesine yardımcı olur.20 Manyetik Rakam60 Manyetik Yuvarlak Oyun Taşı 11 Büyük Tamamlama Kartları 6 Manyetik İşlem Sembolü 1 Adet Silinebilen Yazı KalemiKutu ölçüsü : 25 x 21 x 6 cmYaş grubu :4 yaş ve üzeri..
45,00TL
90 Çeşit Formun Yapılışını Gösteren 45 Adet Aktivite Kartı49 Parça  Tangram Puzzle1 Adet Silinebilen Yazı Tahtası KalemiYaş Grubu :4 yaş ve üzeri..
45,00TL
Manyetik oyuncaklar çocuklarımızın öğrenme yetilerinin gelişmesinde etkilidir. Çok yönlü ve uzun zaman kullanılabilecek oyuncaklardır. Manyetik özelliği sayesinde buzdolabı, kalorifer vb. metal yüzeylere ya da tercihen Dıy Toy Manyetik Yazı tahtası ile de kullanıma uygundur. Hayvanlar 30 parçadan oluşmaktadır...
40,00TL
Oyun kutusunda beyaz arka fonlu yazılabilir alan mevcuttur.Aynı zamanda bu alan manyetiktir.Kutu içerisinden çıkan manyetik parçaları bu alana yaklaştırmanız ile birlikte ilgili parçalar kolaylıkla tahtaya yapışır..Bu harika set ile çocuklarınızın şekilleri birleştirme ve tanıma becerileri gelişir.Bu setteki parçalar kaliteli malzemelerden üretilmiştir.Kutuyu elinize aldığınızda gerek baskı kalitesi gerekse de malzeme kalitesi ile muadil ürünlerden farklıdır.Çocuklar için en güzel hediye...Zeka GelişimiMerak UyandırmaGörsel Hafıza102 parçadan oluşmaktadır.Yaş Grubu 3 yaş ve üzeri ..
40,00TL
Oyun kutusunda beyaz arka fonlu yazılabilir alan mevcuttur.Aynı zamanda bu alan manyetiktir.Kutu içerisinden çıkan manyetik parçaları bu alana yaklaştırmanız ile birlikte ilgili parçalar kolaylıkla tahtaya yapışır..Bu harika set ile çocuklarınızın şekilleri birleştirme ve tanıma becerileri gelişir.Bu setteki parçalar kaliteli malzemelerden üretilmiştir.Kutuyu elinize aldığınızda gerek baskı kalitesi gerekse de malzeme kalitesi ile muadil ürünlerden farklıdır.Çocuklar için en güzel hediye...Zeka gelişimi,Yaratıcılık,Merak uyandırma,Görsel hafızaNesneleri tanıma,Parça bütün ilişkisi8 görev kartı ve 44 manyetik parçadan oluşmaktadır 2 Parçadan oluşan bu set ile manyetik kitap üzerinde dilediğin gibi kıyafetleri değiştirebilirsiniz. Kızlar kendi tarzlarını yaratacakları bu magnet oyununu çok sevecekler!.Yaş Grubu 3 yaş ve üzeri..
40,00TL
Oyun kutusunda beyaz arka fonlu yazılabilir alan mevcuttur.Aynı zamanda bu alan manyetiktir.Kutu içerisinden çıkan manyetik parçaları bu alana yaklaştırmanız ile birlikte ilgili parçalar kolaylıkla tahtaya yapışır..Bu harika set ile çocuklarınızın şekilleri birleştirme ve tanıma becerileri gelişir.Bu setteki parçalar kaliteli malzemelerden üretilmiştir.Kutuyu elinize aldığınızda gerek baskı kalitesi gerekse de malzeme kalitesi ile muadil ürünlerden farklıdır.Çocuklar için en güzel hediye...Zeka gelişimi,Yaratıcılık,Merak uyandırma,Görsel hafızaNesneleri tanıma,Parça bütün ilişkisi30 görev kartı ve 46 manyetik parçadan oluşmaktadır Model kartlarına bakarak figürleri oluşturabilir yada yaratıcılığını kullanarak kendi figürünü yaratabilirsin..Yaş Grubu 3 yaş ve üzeri..
40,00TL
Oyun kutusunda beyaz arka fonlu yazılabilir alan mevcuttur. Aynı zamanda bu alan manyetiktir. Kutu içerisinden çıkan manyetik parçaları bu alana yaklaştırmanız ile birlikte ilgili parçalar kolaylıkla tahtaya yapışır. Bu harika set ile çocuklarınızın şekilleri birleştirme ve tanıma becerileri gelişir. Bu setteki parçalar kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Kutuyu elinize aldığınızda gerek baskı kalitesi gerekse de malzeme kalitesi ile muadil ürünlerden farklıdır. Çocuklar için en güzel hediye... Zeka gelişimi,Yaratıcılık,merak uyandırma,görsel hafıza nesneleri tanıma,parça bütün ilişkisi 30 görev kartı ve 43 manyetik parçadan oluşmaktadır.Alıştırma kartlarından yola çıkarak rengarenk şekiller elde edilebilir. Yaş Grubu 3 yaş ve üzeri..
40,00TL
Manyetik Magnet Zamanı Öğreniyorum oyunu ile çocuklar eğlenceli dakikalar geçirecekler!Eylem kartlarına bakarak hikayelerini yarat! Akrep, yelkovan ve sayıları kullanarak doğru saati oluştur. Çocukların zaman kavramlarını eğlenerek öğrenmesini sağlayan bu oyun setini çok seveceksiniz.Kutu içerisinden çıkan manyetik parçaları kutunun kapağına yaklaştırmanız ile birlikte ilgili parçalar kolaylıkla tahtaya yapışır. Aynı zamanda bu alan manyetiktir.Model kartlarına bakarak mıknatıslı şekilleri ekran üzerinde yapmaya çalışılır.Bu harika set ile çocuklarınızın şekilleri birleştirme ve tanıma becerileri gelişir.Çocuklar için; zeka gelişimlerini, yaratıcılık, merak uyandırma, görsel hafıza, parça bütün ilişkisi ve nesneleri tanımasına yardımcı olmaktadır.Bu setteki parçalar kaliteli malzemelerden üretilmiştir.Parça sayısı: 69..
40,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)