Menu
Sepetiniz

Aktivite Kitapları

AmaçEl-göz koordinasyonunu desteklemek.İnce motor kaslarının gelişimini desteklemek.Yaratıcılığı desteklemek.Renk kavramının gelişimine destek olmak,Geometrik şekilleri tanıtmak.Sayı kavramının gelişimine katkıda bulunmak.Boyut, miktar, mekânda konum ve duygular ile ilgili kavramların öğretimini sağlamak.Özellikler88 sayfa  43 etkinlik24 x 33 cm ebat1.hamur kâğıtPerforajlı yaprakKarton kapakYaş grubu 2+ yaş..
35,00TL
AmaçKelime hazinesini geliştirmek,Dil bilgisi kurallarına uygun iki ya da daha fazla sözcükten oluşan cümleler kurabilmek.“Kim” sorusu içeren cümlelere isim ile cevap verebilmek.“Ne yapıyor” sorusuna cevap verebilmek.“Nerede” sorusu içeren cümlelere cevap verebilmek.Konuşmalarında hayır ya da değil kelimelerini kullanabilmek.Kelimelerin çoğul hallerini kullanabilmek.Resimde gördüğü olayları anlatabilmek.İsimlerin mülkiyet bildiren hallerini kullanabilmek.Özellikler32 sayfa21 x 29,7 cm ebat1.hamur kâğıtKarton kapakYaş grubu: 2+ yaş..
20,00TL
AmaçKavram gelişimini destekleyerek kelime dağarcığını ve ifade becerilerini güçlendirmek,Bilişsel gelişimi desteklemek,Dikkatini odaklama ve sürdürme becerisini desteklemek,Yönerge alma ve dinleme becerilerini geliştirmek,Sayı kavramını kazandırmak,1’den 10’a kadar rakamları tanıtmak,Muhakeme ve problem çözme becerilerini geliştirmek,El-göz koordinasyonunu geliştirmek,İnce motor becerilerini desteklemek,EQ ve IQ gelişimine destek olmak.Özellikler48 sayfa21 x 29,7 cm ebat1.hamur kağıtKarton kapakYaş grubu: 4+ yaş..
20,00TL
Görsel algı becerisini geliştirmek,Görsel ayrımlaştırma becerisini desteklemek,Dikkat odaklama ve sürdürme becerisini kazandırmak,Muhakeme becerisini geliştirmek,Problem çözme becerisi geliştirmek,El-göz koordinasyonunu geliştirmek,İnce motor becerilerini desteklemek,EQ ve IQ gelişimine destek olmak.48 sayfa21 x 29,7 cm ebat1.hamur kağıtKarton kapakYaş grubu: 3+ yaş..
30,00TL
El-göz koordinasyonunu desteklemek,İnce motor kaslarının gelişimini desteklemek,Yaratıcılığı desteklemek,Parça-bütün ilişkisini kavramaya yardımcı olmak,Renk kavramının gelişimine destek olmak,Geometrik şekilleri tanıtmak,Sayı kavramının gelişimine katkıda bulunmak,Boyut, miktar, renk, mekânda konum ve duygular ile ilgili kavramların öğretimini sağlamak.80 sayfa / 65 etkinlik24 x 33 cm ebat1.hamur kâğıtPerforajlı yaprakKarton kapakYaş grubu: 3+ yaş..
35,00TL
AmaçKavram gelişimini destekleyerek kelime dağarcığını ve ifade becerilerini güçlendirmek.Bilişsel gelişimi desteklemek.Dikkatini odaklama ve sürdürme becerisini desteklemek.Yönerge alma ve dinleme becerilerini geliştirmek.Sayı kavramını kazandırmak.1’den 10’a kadar rakamları tanıtmak.Muhakeme ve problem çözme becerilerini geliştirmek.El-göz koordinasyonunu geliştirmek.İnce motor becerilerini desteklemek.EQ ve IQ gelişimine destek olmak.Özellikler48 sayfa21 x 29,7 cm ebat1.hamur kağıtKarton kapakYaş grubu: 4+ yaş..
20,00TL
Görsel algı becerisini geliştirmek,Görsel ayrımlaştırma becerisini desteklemek,Dikkat odaklama ve sürdürme becerisini kazandırmak,Uzay mekan algısını geliştirmek,Şekil zemin ilişkisi geliştirmek,Muhakeme becerisini geliştirmek,Problem çözme becerisi geliştirmek,El-göz koordinasyonunu geliştirmek,İnce motor becerilerini desteklemek,EQ ve IQ gelişimine destek olmak.80 sayfa21 x 29,7 cm ebat1.hamur kağıtKarton kapakYaş grubu: 4+ yaş..
30,00TL
Kavram gelişimini destekleyerek kelime dağarcığını ve ifade becerilerini güçlendirmek,Bilişsel gelişimi desteklemek,Dikkatini odaklama ve sürdürme becerisini desteklemek,Yönerge alma ve dinleme becerilerini geliştirmek,Sayı kavramını kazandırmak,1’den 10’a kadar rakamları tanıtmak,Muhakeme ve problem çözme becerilerini geliştirmek,El-göz koordinasyonunu geliştirmek,İnce motor becerilerini desteklemek,EQ ve IQ gelişimine destek olmak.48 sayfa21 x 29,7 cm ebat1.hamur kağıtKarton kapakYaş grubu: 5+ yaş..
20,00TL
Görsel algı becerisini geliştirmek,Görsel ayrımlaştırma becerisini desteklemek,Dikkat odaklama ve sürdürme becerisini kazandırmak,Uzay mekan algısını geliştirmek,Şekil zemin ilişkisi geliştirmek,Muhakeme becerisini geliştirmek,Problem çözme becerisi geliştirmek,El-göz koordinasyonunu geliştirmek,İnce motor becerilerini desteklemek,EQ ve IQ gelişimine destek olmak.80 sayfa21 x 29,7 cm ebat1.hamur kağıtKarton kapakYaş grubu: 5+ yaş..
30,00TL
Düşünme becerileri, bilgileri işlemek, aralarında bağlantılar kurmak, kararlar almak ve yeni fikirler oluşturmak için kullandığımız zihinsel faaliyetlerdir. Bu beceri çocukların okulda ve hayatta başarılı olması için mutlaka geliştirmeleri gereken bir beceridir. Bu amaca hizmet etmek için hazırlanan bu kitap, çocuklarda şu becerileri geliştirmeyi amaçlar:Dikkatini odaklama,Deneyimlerini anlamlandırma,Problem çözme,Kararlar verme,Soru sorma,Plan yapma,Bilgileri organize etme,Akıl yürütme ve sorgulama,Bilgi işleme,Yaratıcı düşünme. Özellikler64 sayfa21 x 29,7 cm ebat1.hamur kağıtKarton kapakYaş grubu: 5+ yaş..
30,00TL
AmaçArty Mouse serisi, erken dönem çocuklarını sanat eşliğinde yaratıcılığın temeli olan çizim çalışmalarıyla tanıştırmaktadır. Aynısını Çizme Etkinlikleri ile çocuklar,küçük kas kullanımı gerektiren hareketleri yapar.Kalemi doğru tutar,Kalem kontrolü sağlar,Çizgileri istenilen nitelikte çizer.Özellikler48 sayfa22 x 28 cm ebat1.hamur kağıtKarton kapakYaş grubu: 3+ yaş..
22,00TL
AmaçArty Mouse serisi, erken dönem çocuklarını sanat eşliğinde yaratıcılığın temeli olan çizim çalışmalarıyla tanıştırmaktadır. Boyama Etkinlikleri ile çocuklar,nesne varlıkların rengini söyler.Nesne varlıkları renklerine göre eşleştirir.Küçük kas kullanımı gerektiren hareketleri yapar,kalemi doğru tutar,kalem kontrolü sağlar.Özellikler48 sayfa22 x 28 cm ebat1.hamur kağıtKarton kapak..
22,00TL
AmaçArty Mouse serisi, erken dönem çocuklarını sanat eşliğinde yaratıcılığın temeli olan çizim çalışmalarıyla tanıştırmaktadır. Çizgi Etkinlikleri ile çocuklar,Küçük kas kullanımı gerektiren hareketleri yapar,Kalemi doğru tutar,Kalem kontrolü sağlar,Çizgileri istenilen nitelikte çizer.Özellikler48 sayfa22 x 28 cm ebat1.hamur kağıtKarton kapakYaş grubu: 3+ yaş..
22,00TL
AmaçArty Mouse serisi, erken dönem çocuklarını sanat eşliğinde yaratıcılığın temeli olan çizim çalışmalarıyla tanıştırmaktadır. Kesme Etkinlikleri ile çocuklar,küçük kas kullanımı gerektiren hareketleri yapar.Malzemeleri keser, yapıştırır.Değişik malzemeler kullanarak resim yapar.Özellikler48 sayfa22 x 28 cm ebat1.hamur kağıtPerforajlı yaprakKarton kapakYaş grubu 3+ yaş..
22,00TL
AmaçArty Mouse serisi, erken dönem çocuklarını sanat eşliğinde yaratıcılığın temeli olan çizim çalışmalarıyla tanıştırmaktadır. Sulu Boya Etkinlikleri ile çocuklar,Nesne/varlıkların rengini söyler,Nesne/varlıkları renklerine göre eşleştirir,Küçük kas kullanımı gerektiren hareketleri yapar,Değişik malzemeler kullanarak resim yapar.Özellikler48 sayfa22 x 28 cm ebat1.hamur kağıtKarton kapakYaş grubu: 3+ yaş..
22,00TL
AmaçArty Mouse serisi, erken dönem çocuklarını sanat eşliğinde yaratıcılığın temeli olan çizim çalışmalarıyla tanıştırmaktadır. Yapıştırma Etkinlikleri ile çocuklar,küçük kas kullanımı gerektiren hareketleri yapar.Malzemeleri keser, yapıştırır.Değişik malzemeler kullanarak resim yapar.Gösterilen geometrik şeklin ismini söyler.Geometrik şekillere benzeyen nesneleri gösterir.Özellikler48 sayfa22 x 28 cm ebat1.hamur kağıtPerforajlı yaprakKarton kapakYaş grubu: 3+ yaş..
22,00TL
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)